Looney Toons Jungle Dash

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 297,8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma FSIH
Looney Toons Jungle Dash, sevimli bir tavşanı platform üzerinde ilerleteceğiniz başarılı bir oyundur.

Bugs Bunny, çocukluğumuzun sevimli çizgi film karakteri olarak yakından tanıdığımız bir karakterdir. Looney Toons Jungle Dash mobil oyununu ile bu sevimli karakter artık Android  mobil cihazlarınızda yerini almak için bekliyor. Karakteri yönlendirmek için mobil cihazınızın dokunmatik özelliğinden faydalanabilirsiniz. 

Looney Toons Jungle Dash oyununun ilk tercihi olan maceraları ve mücadeleleri seviyorsanız, Looney çizgi Tunes ve maceracı böcek tavşanlarıyla harika bir deneyim yaşayacaksınız. Oyunda göreviniz sevimli tavşanı platform sonuna kadar götürmeyi başarmak ve zaferin ışıklarını yakmak. Oyun kontrolleri oldukça basit olup sizi asla zorlamaz. Bu sebeple oyundan sıkılmadan devam edebilirsiniz. Özel grafikler ile oyuncuların gözlerini doyuracak olan Looney Toons Jungle Dash mobil oyununda renkli oyun sahnelerinin tadını çıkartın. 

Oyunda ilerlediğiniz süre zarfından bir çok engel ile karşılaşabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için ise tavşanı zıplatın daha da ileriye atlaması için ona yardımcı olun. Koştuğunuz sürece karşınıza çıkan elmasları toplayın. Böylelikle puan durumunuzu da arttırmış olacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Looney Toons Jungle Dash indir